Реєстрація користувача

Уважаемый посетитель! Вы находитесь на странице регистрации. После регистрации Вы сможете:
  • Подписываться на обновления любимых бань и саун. Мы сообщим Вам о появлении выгодного предложения у бани/сауны, о новостях, новых процедурах и SPA-пакетах. Для подписки нажмите на кнопку “Наблюдать” рядом с названием бани/сауны.
  • Комментировать посещённые бани и сауны на их страницах. Все Ваши отзывы удобно собраны на странице “Отзывы”. Вы всегда можете редактировать или удалить свой отзыв. Ваш опыт поможет сделать выбор другим людям. Мы проследим, чтобы владелец бани/сауны узнал о Вашем мнении. При получении ответа на Ваш отзыв от администрации бани/сауны Вы получите уведомление об этом на email.
  • Выставьте предпочитаемый язык в настройках, и всегда при входе на портал, если вы авторизованы, мы будем открывать для Вас страницы на указанном языке.
  • В случае необходимости Вы можете связаться с нами, используя форму обратной связи. Мы будем Вам благодарны за сообщения о неполадках на портале или ошибках на отдельных страницах. Laznya активно развивается и, увы, иногда с новыми релизами на портал попадают ошибки, которые мы не можем заметить сразу. Так же мы открыты к предложениям по улучшению портала.
Если у Вас возникли сложности с регистрацией или вопросы, свяжитесь с нами.
Шановний відвідувач! Ви знаходитесь на сторінці реєстрації. Після реєстрації Ви зможете:
  • Підписуватися на оновлення улюблених лазень і саун. Ми повідомимо Вас про появу вигідної пропозиції у лазні/сауни, про новини, нові процедури і SPA-пакети. Для підписки натисніть на кнопку "Спостерігати" поруч з назвою лазні/сауни.
  • Коментувати відвідані лазні і сауни на їхніх сторінках. Всі Ваші відгуки зручно зібрані на сторінці "Відгуки". Ви завжди можете редагувати або видалити свій відгук. Ваш досвід допоможе зробити вибір іншим людям. Ми простежимо, щоб власник лазні/сауни дізнався Вашу думку. При отриманні відповіді на Ваш відгук від адміністрації лазні/сауни Ви отримаєте повідомлення про це на email.
  • Виставте потрібну мову в налаштуваннях, і завжди при вході на портал, якщо ви авторизовані, ми будемо відкривати для Вас сторінки зазначеною мовою.
  • У разі необхідності Ви можете зв'язатися з нами, використовуючи форму зворотного зв'язку. Ми будемо Вам вдячні за повідомлення про несправності на порталі або помилки на окремих сторінках. Laznya активно розвивається і, на жаль, іноді з новими релізами на портал потрапляють помилки, які ми не можемо помітити відразу. Так само ми відкриті до пропозицій щодо поліпшення порталу.
Якщо у Вас виникли складнощі з реєстрацією або питання, зв'яжіться з нами.

Після реєстрації Ви отримаєте лист на вказаний email. Вам необхідно буде підтвердити реєстрацію на порталі (перейти за вказаним в листі посиланням). Це зроблено для того, щоб люди випадково або навмисно не використали Ваш email для хибної реєстрації, а також, щоб Ви самі не помилилися в написанні адреси електронної пошти. Після підтвердження email Ви зможете увійти в "Особистий кабінет". Іконка для входу знаходиться у верхньому правому кутку порталу (для ПК і ноутбуків) або в мобільному меню (для планшетів і мобільних телефонів).

Після натискання кнопки "Зареєструватися" Вам необхідно буде увійти в Facebook в новому вікні. Коли ви дозволите нашому порталу авторизацію через Ваш Facebook, Ви зможете увійти в "Особистий кабінет". Іконка для входу знаходиться у верхньому правому кутку порталу (для ПК і ноутбуків) або в мобільному меню (для планшетів і мобільних телефонів).